** Hostel AMBER **

Polski Angielski Francuski Niemiecki 
Regulamin

 1. Doba hostelowa rozpoczyna się o godz 14:00 i trwa do godz. 10:00 dnia następnego.
 2. Pomieszczenie recepcji jest dostępne w godzinach 7:00 – 22:00, oprócz godzin sprzątania pokoi. W godzinach zamknięcia pokoju można wychodzić/wchodzić z hostelu – obsługa pracuje 24h/7 dni.
 3. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00-7:00. Zachowanie Gości Hostelu oraz osób trzecich nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Hostel może odmówić dalszego pobytu osobie, która narusza tę zasadę, nawet jeśli osoba ta opłaciła cały pobyt, bez zwrotu kosztów.
 4. Prosimy o niepalenie w pokoju lub łazience – grozi to grzywną w wysokości 100 zł.
 5. Palarnia znajduje się przy schodach prowadzących na piętro.
 6. Można zostawić bagaże w pomieszczeniu przy recepcji po lub przed zameldowaniem za opłatą 2 złotych.
 7. Dostęp do wi-fi jest darmowy.
 8. Na korytarzu ogólnodostępny jest: czajnik, kawa, herbata, cukier i lodówka (prosimy o podpisywanie swoich rzeczy wraz z datą wyjazdu), natomiast w recepcji znajduje się kuchenka mikrofalowa do użytku gości.
 9. Kubki, talerze i sztućce, papier toaletowy, worki na śmieci i inne dostępne są w recepcji na życzenie. Również można pożyczyć suszarkę do włosów oraz żelazko i deskę do prasowania. Jest także możliwość skorzystania z pralni znajdującej się we współpracującym z nami Hostelu Giraffe (ul. Krowoderska 31).
 10. Śniadania za opłatą 9 zł są dodatkowo płatne - osoby zainteresowane zamówieniem posiłków prosimy poinformować obsługę, płatność w recepcji. Ceny mogą ulec zmianie.
 11. Można zamawiać indywidualnie jedzenie z restauracji do hostelu, trzeba tylko poinformować obsługę przynajmniej na dzień przed wydaniem zamówionego posiłku.
 12. Aby przedłużyć pobyt należy zapytać minimum w dniu poprzedzającym czy pokój jest dostępny i dokonać zapłaty.
 13. Chęć otrzymania faktury należy zgłosić przy zameldowaniu lub po okazaniu paragonu. Faktura może być wystawiona w formie papierowej lub elektronicznej.
 14. Osoby nie zameldowane w Hostelu zobowiązane są do jego opuszczenia do godziny 22:00. W przeciwnym razie osoba wynajmująca pokój będzie musiała opłacić nocleg gościa. Odpowiedzialność za osoby odwiedzające ponoszą przyjmujący ich Goście Hostelu.
 15. Hostel nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty wartościowe pozostawione w pokoju. Przedmioty te będą usuwane, jeśli gość opuści pokój bez wymeldowania a upłynie godzina zakończenia doby hostelowej.
 16. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzejników, kuchenek, grzałek i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju hostelowego.
 17. Istnieje również możliwość wykupienia wycieczek do miejsc takich jak: kopalnia soli w Wieliczce, Auschwitz, zwiedzanie Krakowa oraz innych. Ceny mogą ulec zmianie. Dalsze informacje i zamawianie w recepcji. Zachęcamy!
Życzymy Państwu miłego pobytu oraz zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług.
Amber Hostel
  Polityka prywatności i plików cookies © 2018 Start | Informacje | Oferta | Pokoje | Jak dojechać | Regulamin     
ARTENIKA.IT